Slider główna

Zapraszamy na wypoczynek

Pokoje u Niny

Oferuję do wynajęcia miejsca noclegowe w miejscowości Łuskowo 28, na Wyspie Wolin, blisko morza, na trasie Wolin – Międzywodzie ( 9 km od Międzywodzia do którego prowadzi utwardzona i bezpieczna ścieżka rowerowa).

Posiadłość umiejscowiona w zaciszu i znacznym oddaleniu od wsi, zapewniająca pełny odpoczynek i spokój, osłonięta wysokimi drzewami i krzewami w niedalekiej odległości od lasu i rzeki o nazwie Dziwna.

Do wynajęcia oferujemy apartament na poddaszu: dwa pokoje 2 osobowe, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, z łazienką i WC. Wszystko w wysokim standardzie z nowym wyposażeniem w nowoczesnym stylu

Ponadto do wynajęcia 3 pokoje 2 osobowe w eleganckim, odnowionym domku holenderskim posadowionym na posesji. Domek z salonem z kominkiem i TV, w pełni wyposażoną kuchnią oraz łazienką.

Wszędzie Internet i Telewizja.

Na terenie posesji do dyspozycji gości parking, piękny murowany grill z wędzarnią, miejsce na ognisko, zadaszona altana przy ognisku, huśtawka z zjeżdżalnią dla dzieci, piaskownica, kosz do piłki oraz hamak.

Oferujemy również rowery, skuter.

Teren ogrodzony i całodobowo monitorowany przez kamery IP a obrazy można oglądać w dowolnym miejscu po otrzymaniu loginu i hasła. Dodatkowo posesji strzeże wspaniały czarny pies - labrador na swoim terytorium odgrodzonym od reszty posiadłości wysokim płotem.

Chcesz wypocząć z dala od wczasowego zgiełku – to dobrze trafiłeś. Tutaj przejmująca cisza przerywana śpiewem licznych ptaków. Tu czas zatrzymał się w miejscu a Ty doskonale się zrelaksujesz i wypoczniesz!

Zapraszamy !!!


UWAGA: nie współpracujemy z e-turystą, z noclegowo ( https://panel.noclegowo.pl )  i wieloma innymi podobnymi portalami, które każą sobie płacić olbrzymie ceny za pośrednictwo w wynajmie.